You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Na bieliznę  Jest 48 produktów.

Na bieliznę

Worki na bieliznę BAGA sprawiają, że przygotowania do podróży to czysta przyjemność. Z ich pomocą w Twojej walizce zapanuje porządek, a wszystkie potrzebne rzeczy będziesz mieć pod ręką. Akcesoria podróżne sprawdzają się również w domu. Możesz przechowywać w nich sezonowe dodatki, akcesoria czy strój do ćwiczeń. Eleganckie worki na bieliznę mogą być alternatywą dla plastikowych torebek, które są nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale i mało estetyczne. Produkty BAGA wykonane są z różnego rodzaju materiałów - bawełny, satyny, ekologicznej skóry, sztucznego futerka i tkaniny wodoodpornej. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala na dobranie modelu dopasowanego do garderoby, walizki oraz indywidualnego stylu użytkownika.

Przygotowaliśmy również praktyczne zestawy, złożone z worków na buty oraz na bieliznę, wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystaj je zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Pomogą Ci zorganizować akcesoria, kosmetyki i dodatki. Jeżeli dołączysz do tego wodoodporny plecak, uzyskasz zestaw, który z powodzeniem wykorzystasz również podczas wyjścia na basen lub siłownię. Materiałowy worek może być ponadto stylową alternatywą dla tradycyjnej torebki prezentowej.

Worki na bieliznę BAGA oraz inne produkty z oferty sklepu produkowane są w całości w Polsce. Oddajemy w Twoje ręce akcesoria podróżne wykonane ze starannością, ekologiczne i stylowe. Mamy pewność, że będą Ci dobrze służyć zarówno w domu, jak i w podróży.


na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 48 elementów