You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Worki  Jest 31 produktów.

Worki

Eleganckie worki na buty BAGA zabezpieczają obuwie przed uszkodzeniami w trakcie podróży. Sprawdzają się również w domu - do przechowywania butów, sezonowych akcesoriów czy bielizny. Wykonane są m.in. z tkaniny satynowej, bawełny, skóry ekologicznej, sztucznego futra oraz materiału wodoodpornego. To ekologiczna alternatywa dla plastikowych torebek. Ekskluzywny dwukomorowy worek na buty jest przydatny zwłaszcza w przypadku obuwia wykonanego z materiałów podatnych na uszkodzenia - lakierowanych, bogato zdobionych i bardzo jasnych. W ofercie BAGA znajdziesz wiele modeli, których kolor dopasujesz do walizki, ubrań czy wystroju garderoby. Z myślach o eleganckich panach przygotowaliśmy propozycje w stonowanych, ciemnych kolorach. Mamy również coś dla miłośników sportów - wodoodporny worek na buty lub strój. Uważamy, że można być stylowym w każdej sytuacji - również na basenie, siłowni i na sali treningowej. 

Akcesoria podróżne to propozycja dla osób lubiących dobrze zorganizowaną przestrzeń, porządek i wysokie poczucie komfortu w domu i poza nim. Dwie komory sprawdzają się przy podziale bielizny na brudną i czystą lub do pakowania akcesoriów elektronicznych. Worki na bieliznę oraz na buty oferujemy również w praktycznych zestawach, wykonanych z tego samego materiału. 

Nasz wielokomorowy worek objęty jest ochroną Urzędu Patentowego, jest zatem unikalnym produktem, który znajdziesz tylko w ofercie marki BAGA. Wszystkie nasze akcesoria produkujemy w Polsce, zachowując najwyższe standardy. Możesz mieć zatem pewność, że otrzymujesz produkt trwały, stylowy i wykonany lokalnie.


na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 31 elementów