You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Worki podróżne  Jest 88 produktów.

Worki podróżne

Dzięki woreczkom podróżnym  zapanujesz na bałaganem w torbie i walizce. Worki materiałowe, w przeciwieństwie do foliowych opakowań są idealne na prezent dla eleganckiej kobiety i wymagającego mężczyzny. Nieważne czy podróże do tylko wyjazd służbowy na 2 dni, kilkudniowa delegacja czy wyjazd na targi.

Kate Middleton, George Clooney, Melania Trump.
Co ich łączy ❓
Żadne z nich pakując się w podróż nie używa worków foliowych.
Ty też już nie musisz.

Jeśli jesteś estetą , masz dobrej jakości rzeczy i lubisz o nie dbać a także cenisz sobie eleganckie rozwiązania to dzięki workom podróżnym masz to wszystko +  zyskujesz czas i jesteś eko. Zyskujesz czas, bo worki podróżne można traktować jako domowe organizery do przechowywania. Jeśli będziesz mieć w nich gotowy zestaw podróżny , to wystarczy wrzucić go do walizki i już jesteś gotowy do wyjazdu.

Worki podróżne sprawdzą się też doskonale w czasie dłuższych wyjazdów na wakacje. Można z tworzyć dowolnej konfiguracji zestawy podróżne: worek na buty + woreczek na bieliznę + organizer na akcesoria IT + etui na okulary czy biżuterię. Każdy członek rodziny może mieć swój zestaw w ulubionych kolorze czy kształcie. Nie twierdzimy, że foliówki są złe i należy przestać je używać. Uważamy jednak, że należy zminimalizować ich używanie maksymalnie.

Pakowanie się w podróż nie musi być koszmarem. A powrót z wakacji i rozpakowywanie rzeczy z walizki wcale nie musi być horrorem. Używając odpowiednich organizerów można lepiej funkcjonować w coraz szybszym trybie życia.


na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 88 elementów