You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Saszetki pachnące  Jest 7 produktów.

Saszetki pachnące

Saszetki zapachowe i woreczki z lawendą są produkowane w duchu zero waste:

  1. recykling
  2. ochrona środowiska
  3. starania, aby nie marnować nawet skrawka tkaniny
  4. minimalizowanie zaśmiecania środowiska.

Tak połączone idee stworzyły nasze mini saszetki.

Szyjemy je z bawełny z prawdziwą suszoną lawendą z polskich upraw w środku. Staramy się być eko i wykorzystywać maksymalnie wszelkie pozostałości tkanin z produkcji. dlatego nasze woreczki mogą się różnić nieco rozmiarami lub kolorem wstążeczki.

 

Woreczki z lawendą często umieszczane są w szafach, szufladach i workach z ubraniami czy obuwiem. Chronią przed molami i wydzielają przyjemny zapach. Świetnie przydadzą się wszędzie tam, gdzie przechowywana jest odzież, pościel i obuwie.

Pachnące saszetki z lawendą to także wyposażenie łazienek, pokojów dziecięcych i sypialni. Ich kojący zapach relaksuje, odpręża, wycisza i ułatwia zasypianie.

Równie dużym powodzeniem cieszą się saszetki relaksacyjne i lawendowe woreczki na oczy. To świetne rozwiązanie dla osób odpoczywających podczas lotu, uprawiających jogę, chcących zapewnić swoim oczom wypoczynek podczas dnia lub po prostu pragnących się odprężyć. Saszetka położona na oczy nie tylko zapewnia przyjemny zapach i chroni przed światłem, ale także pozwala zregenerować je nawet podczas podróży, zajęć jogi czy drzemki w hotelu podczas delegacji.

Woreczki lawendowe i saszetki zapachowe posiadają atrakcyjny wygląd. Przewiązane są ozdobną wstążeczką i wykonane z wysokiej jakości, naturalnych materiałów. Sprawia to, że mogą być doskonałym, drobnym prezentem dla rodziny i znajomych. Swoim gościom często wręczają je właściciele hoteli, spa i gabinetów kosmetycznych. Ciekawy wygląd, miły zapach i funkcjonalność powodują, że woreczki z lawendą mogą być dobrym podarunkiem dla osób w każdym wieku – od partnerów biznesowych, przez klientów salonów kosmetycznych aż po dzieci.

Saszetki i woreczki z lawendą to produkty ekologiczne, funkcjonalne oraz poprawiające samopoczucie. Warto je mieć w domu, torebce lub plecaku, a także podczas podróży.


Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów