You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Etui i pokrowce  Jest 25 produktów.

Etui i pokrowce

Etui na telefon oraz pokrowiec na laptopa ochronią delikatny sprzęt elektroniczny przed uszkodzeniem oraz ułatwią organizację rzeczy w torebce lub walizce. Wykorzystasz je w podróży, w pracy oraz w domu. Wykonane są z gładkich i wzorzystych materiałów oraz z imitacji futra. Skutecznie chronią sprzęt przed zarysowaniem, wstrząsami oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Ponadto wodoodporne etui do laptopa uchroni go w podstawowym stopniu przed wilgocią lub przypadkowym zachlapaniem. Będziesz swobodnie nosić go w otwartej torbie na ramieniu lub trzymać na stoliku w kawiarni.

Woreczki na biżuterię zabezpieczą ją oraz inne cenne dodatki przed uszkodzeniem. Są niezwykle praktyczne podczas podróży i ułatwiają organizację bagażu. Znajdziesz dla nich wiele praktycznych zastosowań. Etui na telefon oraz woreczki na akcesoria mogą posłużyć również do przechowywania drobnych kosmetyków, gadżetów elektronicznych lub nawet obiektywów do aparatu. Miękki aksamit, z którego są wykonane, świetnie sprawdza się przy czyszczeniu okularów lub wyświetlacza telefonu.

Stwórz praktyczny zestaw, dobierając dodatki kolorystycznie. W podróż zabierz ze sobą stylowy worek na buty, pokrowiec na laptopa oraz torbę bawełnianą, po którą sięgniesz zamiast korzystać z plastikowej reklamówki. Możesz mieć pewność, że wszystkie produkty BAGA wykonane zostały w Polsce z należytą starannością. Akcesoria podróżne wykorzystasz zarówno w drodze, jak i w pracy i codziennym życiu. Pomogą Ci zorganizować przestrzeń wokół siebie i z przyjemnością celebrować codzienność.


na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 25 elementów