You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Referencje

Praca Agnieszki i praca z Agnieszką to doskonałe usługi dla każdego, który czuje się przytłoczony nieporządkiem, bałaganem i zbyt dużą liczbą rzeczy w swojej szafie i który - przez brak sił fizycznych czy psychicznych - czuje, że nie poradzi sobie z tym samodzielnie.

Agnieszka słucha, obserwuje, zadaje pytania, aby szafa czy garderoba była przestrzenią nie-idealną, ale idealnie dopasowaną pod potrzeby, przyzwyczajenia użytkownika i użytkowniczki. Ma kreatywne pomysły, umie składać ciuchy na tysiąc różnych sposobów, a do najlepszej organizacji szafy wykorzystuje dostępne pudełka i kartony. Nie trzeba wydawać kroci na piękne, instagramowe gadżety.
Agnieszka jest uważna, podpowiadająca i nienarzucająca swojego zdania. Co było dla mnie bardzo ważne - ani razu podczas długiego procesu reorganizacji mojej wielkiej szafy nie poczułam się przez nią oceniona (nawet przy chęci zatrzymania ulubionej reklamówki, dziesiątek materiałowych toreb i za dużej ilości kosmetyków:)).
Z całego serca polecam usługi Agnieszki wszystkim, którzy chcą na nowo odzyskać przestrzenie w domu, lepiej je zorganizować przez co lepiej mieszkać i funkcjonować.


Anna P. Warszawa Targówek

-------------------

Gdyby nie Aga to utonęłabym w ilości swoich rzeczy. Będąc w ósmym miesiącu ciąży nie miałam siły ani pomysłu na to jak zacząć odgracać moje mieszkanie i przygotować miejsce dla malucha. Agnieszce przychodzi to z łatwością. Ma pomysły i idzie jej to baaaardzo szybko. Nawet do organizerków w postaci pudełeczek w szufladach mnie przekonała. Udało mi się dzięki niej nie tylko zorganizować przestrzeń, ale wywalić tonę rzeczy niepotrzebnie zachomikowanych rzeczy. Wyzwanie było ogromnie, bo moje ciuchy leżały już nawet na parapecie zasłaniając połowę okien, na podłodze w nierozpakowanej walizce...a szafy były pełne. Teraz mam nawet wolne półki przeniesienie pewnych rzeczy w inne miejsca ułatwiają funkcjonowanie. Oprócz profesjonalizmu w układaniu przestrzeni domu, szaf, Aga jest tez bardzo sympatyczna i "easy going" osoba. Fantastycznie się z nią współpracuje. Wnosi radość, energię i entuzjazm, nielubiane porządki stają się bardzo przyjemne i dają dużo satysfakcji. Jestem Agnieszce bardzo wdzięczna!!!

Sylwia K. Warszawa Targówek

-------------------

Agnieszko.

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za pomoc w uporządkowaniu mojej szafy.Twoja energia i profesjonalizm zdziałały cuda, dzięki Tobie zmobilizowałam się do działania i mogę odetchnąć w swojej własnej garderobie.

Stanęłyśmy razem przed wielkim wyzwaniem, które dla mnie samej było nie do pokonania nadmiar rzeczy, trudny dostęp do górnych półek w bardzo wysokim mieszkaniu, a do tego ciągle przyrastające sterty ubrań po dziecku. Twój entuzjazm i pozytywne nastawienie sprawiły, że wszystko stało się łatwiejsze. Skutecznie pomogłaś mi wyłapać zbędne ubrania oraz uporządkować te, które są wartościowe i warte zachowania. Twoja pomoc okazała się nieoceniona. Zaskoczyłaś mnie nie tylko kreatywnymi pomysłami na wykorzystanie przestrzeni, ale także zaangażowaniem, elastycznością i otwartością oraz zrozumieniem. To, co miało zająć nam jeden dzień, przerodziło się w trzydniowe przedsięwzięcie! W całym procesie czułam się swobodnie, byłaś ogromnym wsparciem w tym procesie. To dzięki Tobie porządki nie były uciążliwym obowiązkiem, a wręcz przyjemnym doświadczeniem. Dziękuję

Agnieszka W. Powiśle, Warszawa

-------------------