You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Plecaki  Jest 13 produktów.

Plecaki

Plecak worek to dodatek w sportowym stylu, który nawet przy niedużym rozmiarze jest wyjątkowo pakowny. Włożysz do niego akcesoria, strój do ćwiczeń bądź przekąski. Wykonany w całości z tkaniny jest lekki i poręczny. W razie potrzeby, wrzucisz go do walizki, czy torby. Tego typu plecaki sprawdzają się jako akcesoria podróżne. Jako mały bagaż podręczny bez problemu mieszczą się pod siedzeniem w samolocie. Z łatwością wrzucisz do nich wszystko to, co chcesz mieć przy sobie podczas lotu. Wodoodporne plecaki możesz z powodzeniem wykorzystać również podczas wyjścia na basen lub siłownię. Bez problemu przeniesiesz w nich mokry ręcznik, strój kąpielowy lub klapki. Swobodny charakter tego typu dodatków sprawia, że świetnie wyglądają przy sportowych oraz niezobowiązujących, casualowych stylizacjach.

Dzięki wielu wzorom, możesz skompletować indywidualnie swój zestaw, dobierając do plecaka etui na telefon lub worek na buty. Przygotowaliśmy wodoodporne zestawy, w których znajduje się worek na bieliznę oraz plecak. Różnorodne wzory dają możliwość dopasowania ich do wieku użytkownika i płci. Po nasze akcesoria sięgają zarówno panie, jak i panowie oraz dzieci. Poczucie estetyki warto kształtować już od najmłodszych lat.

Wszystkie akcesoria podróżne BAGA produkowane są w Polsce z zachowaniem najwyższej jakości i staranności wykonania. Wierzymy, że sięgając po materiałowe worki, będące ekologiczną, alternatywą dla plastikowych toreb, nie tylko dbamy o planetę, ale też prezentujemy się bardziej stylowo.


na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów