You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Worki na buty

Niby takie nic powiedzą niektórzy i zapakują obuwie w reklamówkę z dyskontu. I nic dziwnego, skoro kiedyś nie istniał żaden wybór jeśli chodzi o akcesoria, więc i alternatyw dla nie ekologicznych foliówek nie było.


ekskluzywny worek na butyDziś jest inaczej

Kultura woreczkowa na Zachodzie, zwłaszcza we Włoszech, jest czymś tak oczywistym i naturalnym, że nikogo nie dziwi mnogość worków do pakowania odzieży, bielizny, obuwia czy biżuterii. Powoli i w Polsce zmienia się podejście do przechowywania, a worki podróżne zaczynają wypierać foliówki. Czy wyprą na dobre? Nie sądzimy, ale im mniej plastiku tym lepiej dla środowiska.

Pierwszy raz dowiadujemy się o istnieniu worków już w przedszkolu. Dzieci dostają swoje pierwsze worki na kapcie i dumnie maszerują majtając nim na wszystkie strony. Kto z Was pamięta swój pierwszy worek ?


Uczniowie starszych klas dowiadują się w szkole, że worek to rzecz niezbędna do zmiany obuwia i przechowywania. Zwłaszcza tych sportowych. Nabierają tym samym nawyku dbania o obuwie. Niektórym ten nawyk zostaje, innym wcale się nie utrwala, więc reklamówki wciąż zauważymy w polskich walizkach.
Nastolatkowie z workami już nie biegają, za to pokochali plecaki. Różnokolorowe, we wzorki, wodoodporne lub zwykłe bawełniane. Cenią sobie ciekawe wzornictwo, oryginale rozwiązania, zaskakujące funkcjonalności. Ma być nie tylko użytecznie, ale i modnie.

Spraw sobie woreczek


Dorośli, zwłaszcza Ci kochający podróże lub Ci, których praca zawodowa wiąże się z ciągłymi podróżami mają dziś w czym wybierać. Stworzono produkty dedykowane osobom ceniącym elegancję, dobry smak i uporządkowaną przestrzeń (nie tylko walizki) oraz pomysłowe rozwiązania w ekskluzywnym opakowaniu. Wybór jest na tyle bogaty, że worki można nawet podzielić na kilka kategorii organizerów.
Worki jednokomorowe. Ekologiczne lub wodoodporne. Jednokolorowe lub we wzorki. Zapakujesz w nie i odzież i obuwie, bieliznę, akcesoria, drobiazgi. Nic się już nie zgubi, nie wysypie, wszystko łatwo znaleźć. Wodoodporne worki doskonale zdają egzamin na basenie –do mokrego stroju kąpielowego, na plażę, rower, rolki czy mokrą pieluchę dziecka na spacerze.


Worki dwukomorowe

Zdarzyło ci się kiedyś wrzucić do worka lakierowane szpilki, które potem porysowały się obcasami nawzajem? Możesz tego uniknąć używając worków wielokomorowych. Przydają się wybitnie do obuwia mało odpornego na uszkodzenia : bogato zdobionego, lakierowanego, z bardzo delikatnej skóry lub bardzo podatnego na zabrudzenia albo do segregacji bielizny/odzieży na czyste i te "już do prania". Przydatne nie tylko w podróży ale i w domu. Specjalna przegroda oddziela buty, każdy ma swoją komorę, dzięki czemu nie istnieje obawa porysowania Waszych ukochanych lakierowanych szpilek.

W szkole - do segregacji odzieży , obuwia sportowego
W domu idealne do przechowywania rzeczy używanych sezonowo ( czapek, szalików, rękawiczek, letnich sandałów ).

Worki trzykomorowe. Wykonane z grubego i miękkiego aksamitu , wyściełane ekskluzywną podszewką idealnie ochronią Twoją cenną biżuterię czy zegarki przed uszkodzeniem. Przydatne nie tylko w podróży, ale również w domu.

Zobacz nasze worki