You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Organizer podróżny do walizki
Posted by     20/06/2020 11:23:00 Podróże
Organizer podróżny do walizki

Organizery, etui, worki podróżne.

Wkrótce sezon urlopów, wakacji i podróży. Nieważne dokąd, na jak długo – i tak czeka Cię nieuchronnie pakowanie.

Jeśli planujesz wyjazd to niewątpliwie jesteś jednym z dwóch skrajnie różnych typów pakujących się :

1        na samą myśl o pakowaniu dostajesz gęsiej skórki

2        jesteś tak bardzo zorganizowany, że pakowanie i przygotowywanie się do podróży dla Ciebie czysta przyjemność

Niezależnie od tego,  którym typem pakującego się podróżnika jesteś, organizery podróżne Baga z pewnością usprawnią Twoją podróż.

Dlaczego ?

Mamy modele dostosowane do różnych rzeczy, różnie skonstruowanych, wszystko po to aby podróż i pobyt były czystą przyjemnością, a potrzebne rzeczy same się odnajdywały bez wysypywania wszystkiego z walizki.

Organizery podróżne do odzieży – są największe, mają wymiary 30x40 cm i pozwalają na posegregowanie i zapakowanie nie tylko odzieży, strojów kąpielowych, bielizny. Szyjemy je głównie z tkanin ekologicznych, np. bawełny.

Organizery podróżne występują też w wersjach wodoodpornych, więc z powodzeniem przydadzą się , kiedy będziesz iść na plażę czy basen do mokrego ręcznika czy stroju kąpielowego.

Worki wielorazowe z porządnych polskich tkanin mają tę dodatkową zaletę, że świetnie sprawdzają się też po wakacjach zarówno w domowej garderobie, szufladzie czy szafie.

 

Organizery podróżne do walizki mamy też w wersji dwukomorowej -  są równie duże i mają wymiary 42x40 cm

Do czego je wykorzystać ?

Ich najważniejszą cechą  jest to, że dzielą wewnętrzną przestrzeń worka na dwie komory.

Zalety?

  1. Pozwalają na posegregowanie i zapakowanie przede wszystkim obuwia jasnego, lakierowanego lub z bardzo bogato zdobionego.
  2.  Do jednej komory można zapakować na wyjazd bieliznę jego a do drugiej jej.
  3. Jeśli wyjazd jest z dziećmi – do każdej komory pakujemy drobiazgi poszczególnych dzieci.
  4. Po powrocie z urlopu można w nich przechowywać rzeczy używane sezonowo : klapki, pareo, stroje kąpielowe, apaszki itd.

Organizer podróżny na biżuterię 3-komorowy – wykonany z grubego pluszu ochroni każdą delikatną i cenną zawartość. Są idealne do przechowywania i przewożenia nie tylko biżuterii, zegarków czy okularów.  To również świetny organizer podróżny na kosmetyki .

Męska część naszych klientów używa tego modelu jako organizer podróżny na elektronikę : do ładowarki  jedna kieszonka, do słuchawek druga, do telefonu trzecia )

Jak zrobić to właściwie pokazała Pani Gadżet w TVN Style.

https://player.pl/programy-online/pani-gadzet-odcinki,160/odcinek-1,S14E01,80120

Organizer podróżny jednokomorowy.  To nasz najmniejszy model i najbardziej elegancki. Dedykowany zwłaszcza do przechowywania telefonów czy tabletów. Grube futerko, mocna elegancka podszewka, ściągane sznurkiem etui zabezpieczy każdy telefon przed uszkodzeniem czy zbiciem monitora. Dodatkowo miękkie włókna futerka wspaniale polerują powierzchnię monitora. Zapakujesz go i do walizki, i do plecaka czy do bagażu podręcznego. Przyda się też po wakacjach do teczki, torebki czy aktówki. Akcesoria IT będą bezpieczne cały rok.

Niezależnie od tego dokąd się wybierasz, na jak długo, ile zabierasz walizek mamy nadzieję, że nasze organizery ułatwią i uprzyjemnią podróżowanie , pobyt na wakacjach i przechowywanie.

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikujemy)
   Strona www: (Url strony z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod