You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Jaka torba na plażę ?
Posted by     29/07/2020 00:00:00 Podróże
Jaka torba na plażę ?

Jaka torba na plażę ?

Wakacje w pełni, perspektywa wypoczynku  na plaży jest wreszcie realna, warto więc dobrze dobrać wyposażenie plażowicza, żeby niczego nie zabrakło i zminimalizowało stres w czasie, kiedy mamy odpoczywać, zamiast tracić czas na szukanie czegoś lub opuszczanie plaży, żeby coś dokupić.

Od czego zacząć kompletowanie wyposażenia plażowego? Pomijamy oczywistości typu koc, kostium kąpielowy, kosmetyki czy przekąski. O parawanie nawet nie wspominamy. Ale w czym to wszystko zataszczyć ?

Nieważne czy wybieracie się nad polskie morze czy też do kurortów w innych częściach Europy czy świata to z pewnością przyda się Wam specjalna torba plażowa.

Torba plażowa powinna spełniać najważniejsze kryterium: być pojemna, a co za tym idzie praktyczna. Dobrze by było, aby była tez wodoodporna. Wtedy żadne mokre rzeczy czy rozlane napoje niestraszne. Można dodatkowo używać organizerów wodoodpornych – idealnie wpasują się w torbę plażową i odseparują to co mokre od suchego. Polecamy takie rozwiązanie, a worki i torby wodoodporne możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym.

organizer wodoodporny

Na szczęście już dawno minęły czasy, gdy funkcjonalność była kosztem estetyki. W tej chwili w sklepach jest ogrom toreb plażowych. Świetny design, modna kolorystyka, ogrom kolorów i fasonów –można dostać zawrotu głowy - wybierz model, który od razu wprawi cię w wakacyjny nastrój.

Oprócz pojemności ważnym kryterium są też rączki. Muszą być odpowiednio szerokie. Ciężka zawartość torby plażowej nie będzie wtedy uwierać w ramię czy rękę. Zalecamy przed zakupem sprawdzić wytrzymałość torby na obciążenie, a nasze ramię na dociążenie.

Co zamiast torby plażowej ?

 

Nie każdy lubi duże przepastne torby, które pasują tylko do plażowych stylizacji.  Mamy coś dla Panów, którzy z pewnością niechętnie noszą torby plażowe. Proponujemy plecaki -  są zazwyczaj bardziej pojemne od toreb. Zwykle posiadają też wewnętrzne kieszonki, które ułatwia zabieranie niewielkich przedmiotów i są zamykane na suwak lub ściągane mocnym sznurkiem. Prostota, klasyka, sportowy wygląd to uniwersalne cechy, dzięki którym plecak może być wykorzystywany cały rok – jako plecak na motocykl, torba na trening, a w przypadku modeli wodoodpornych jako worek na basen

Nasz plecak wodoodporny na wakacjach na Izraelu.

plecak wodoodporny czarny w białe groszki

Na korzyść plecaka przemawia jeszcze jeden praktyczny aspekt: ręce pozostają wolne. To bardzo wygodne – można wtedy nieść materac, parasol czy brać dziecko na ręce. Dodatkowo ciężar zawartości plecaka rozkłada się równomiernie, więc i kręgosłup będzie miał z tego korzyść.

 

Jak wykorzystać torbę plażową po sezonie wakacyjnym?

Odpowiedź jest bardzo prosta : wszędzie tam gdzie tylko masz ochotę

Jeśli lubisz wielofunkcyjne rozwiązania, jesteś minimalistką i nie chcesz, by torba plażowa spędzała na dnie szafy wiele miesięcy w roku, wybierz taką, która sprawdzi się także na co dzień, niekoniecznie na letnich wakacjach. Zobacz ten model worka turystycznego

worek turystyczny

Ma aż 45 litrów pojemności i jest dostępny w 4 klasycznych soczystych kolorach.  Taką torbę możesz zabrać na plażę, zakupy, na studia, a nawet do pracy. Z powodzeniem będzie to torba na laptop lub plecak na rower lub torba na siłownię.

 

Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz pamiętaj aby wakacyjny czas wykorzystać maksymalnie na odpoczynek i naładowanie baterii przed kolejnymi miesiącami wytężonej pracy.

 

 

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikujemy)
   Strona www: (Url strony z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod