You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Baga... jeden worek - wiele możliwości!

  Baga została stworzona z potrzeby porządku i potrzeby dbania o środowisko. Sami zauważyliśmy, że zawsze pakując się na jakikolwiek wyjazd chowamy bieliznę lub buty do siatek foliowych schowanych gdzieś w kuchni po ostatnich zakupach. Chcemy to zmienić i to zmieniamy. Nasze worki są specjalnie dedykowane właśnie po to. Do najprostszych czynności jak pakowanie się na wyjazd. Czy to na długie wakacje czy na weekend spędzony w okolicy czy delegacje służbowe czy kilkudniowe szkolenia firmowe. Ważne jest to, że utrzymujesz porządek przez cały wyjazd, zawsze wszystko łatwo znaleźć, a worki zabierzesz jeszcze nie raz w podróż na kolejne wyjazdy służbowe, wakacje czy na zupełnie spontaniczną eskapadę.

  Pomyśl o ekologii, pomyśl o sobie!

  Baga to polska marka oferująca bogaty asortyment torebek, pokrowców, etui i worków podróżnych (m.in. na bieliznę, obuwie, telefon, laptop). Wykonywane są one z różnych tkanin, m.in. z aksamitu, satyny i bawełny oraz w każdym rozmiarze i kolorze. Flagowym produktem Bagi jest worek wielokomorowy. Wzór jest objęty ochroną w Urzędzie Patentowym, co gwarantuje firmie wyłączność na jego produkcję, import, eksport i dystrybucję na terenie RP. Całość produkcji zlokalizowana jest w Polsce.

  Stawiamy na jakość!

  Większość produktów Bagi mogą być używane dwustronnie, dlatego w myśl przedwojennej zasady krawieckiej u nas lewa strona wygląda tak jak prawa. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Klientów hurtowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego / e-mail, natomiast klientów indywidualnych zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu on-line.